MOBILedit-header.png
 

MOBILedit

Nástroj pro pokročilou práci s mobilním telefonem

 

Univerzální nástroj pro pokročilou práci s vašim mobilním telefonem

 
 

Vychutnejte si nový stylový design

 

Nové uživatelské rozhraní zobrazuje obsah telefonu dynamicky rovnou v hlavním náhledu, můžete tedy rovnou vidět přehled aktuálních dat jako jsou SMS zprávy nebo blížící se události v kalendáři. Dlaždice (widgets) také informují o funkcích, které jsou pro aktuální telefon a připojení k dispozici. Můžete si také nastavovat velikost okna programu a rozlišení dle svých potřeb a uvidíte, jak se MOBILedit přizpůsobuje přeskupením a změnou velikosti dlaždic tak, aby vždy vypadal co nejlépe. Nové ikony a barvy přináší příjemný a moderní vzhled.


Vyšší komfort s minimem kliknutí

 

Kamkoliv se podíváte jsou jen tlačítka která skutečně potřebujete. Design včetně navigačního stromu byl optimalizován na minimum nutných kliknutí. Nicméně celé rozhraní bylo tak zásadně přepracováno, že navigační strom nemusíte potřebovat, klidně jej deaktivujte a získáte ještě jednodušší vzhled.


Zlepšení napojení na Outlook a Google Contacts

 

Vyslyšeli jsme vás a vytvořili úplně novou podporu Outlook, která pracuje bez problémů v domácím i firemním prostředí včetně sdílených složek. Můžete bez omezení migrovat kontakty ať jsou ve starém telefonu, v moderním smartphonu nebo na cloudech jako je Google Contacts, Microsoft Exchange nebo naše MOBILedit Internetové Úložiště.


Razantní zrychlení přenosu dat Android telefonů

 

Zlepšili jsme ledacos pod kapotou pro zrychlení komunikace s Android telefony, která je nyní stabilnější, znatelně rychlejší a podporuje šifrované spojení se zlepšenou stabilitou Wi-Fi připojení. Je k dispozici i připojení telefonu prostřednictvím Bluetooth. Nyní můžete také pouhým kliknutím pořizovat na PC fotografie z displeje telefonu (screenshots) a dále s nimi pracovat.

download (2).jpg

download (2).png

Mnoho podporovaných telefonů

 

Úložný prostor telefonů a množství dat roste velmi rychle. Podařilo se nám dále zrychlit přenos dat většiny telefonů využitím automatického přepínání protokolů na takové, které mají maximální propustnost, jako například Media Transfer Protocol. Zkuste a uvidíte.